KANDIDEERIMINE ON LÕPPENUD

Eesti Mälu Instituut otsib endaga liituma PROJEKTIASSISTENTE!

Eesti Mälu Instituut otsib enda meeskonda abilisi Kogu Me Lugu suulise ajaloo portaali tegemistes. Kogu Me Lugu kogub, uurib ja jagab videoformaadis eesti inimeste lugusid, nagu küüditamine, põgenemine läände, Eesti juudi kogukonna mälestused, eestlased Siberis.

Eesti Mälu Instituudi algatas president Toomas Hendrik Ilves 2008. aastal. Organisatsioon tegeleb mineviku inimvaenulike režiimide uurimisega ja laiema avalikkuse teadvustamisega uurimistulemustest nii Eestis kui ka rahvusvaheliselt. Käesolev pakkumine võimaldab õppida eesti ajaloo kohta ja vahetada mõtteid koos selle ala ekspertide ja ainulaadseid lugusid läbi elanud inimestega.

Kuidas see toimib?

Pakkumine on suunatud küpses eas inimestele. Kandidaadilt ei oodata tööga alustamise hetkel kõikide oskuste olemasolu, tähtis on valmidus õppida. Tööandja viib kohapeal läbi kõik vajalikud koolitused, mis on tööülesannete omandamisega seotud.

Tööülesannete kirjeldus

Tegemist on toetava rolliga ning tööülesanded on peamiselt administratiivsed.

 • Arhiivi korrastamine ning andmete sisestamine
 • Uudiskirjade laiali saatmine 
 • Teemakohastel üritustel osalemine, info kogumine, turundusmaterjalide levitamine

Ootused kandideerijale

 • Arvuti kasutamise oskus 
 • Valmidus õppida
 • Huvi Kogu Me Lugu tegevuste vastu

Detailid

 • Osalise koormusega
 • Paindlik graafik
 • Asukoht Tallinna kesklinnas
 • Tasustatud
 • Alustamine esimesel võimalusel
Miks kandideerida?
Tegemist on pakkumisega, mis sobib väga hästi küpses eas inimesele, kes soovib õppida midagi uut, otsib ajaviidet või mõtleb karjäärivahetusele. Töö on väga paindliku graafiku ja osalise koormusega ning seda on võimalik teha praeguse töö või pensionipõlve kõrvalt. Mälu Instituudi poolt määratakse Sulle mentor, kes on igati toeks nii tööülesannete õppimise kui uues kollektiivis kohanemise käigus. 

Mälu Instituut on ka varem oma kollektiivi küpses eas inimesi palganud. Tööd alustades ootab Sind uues töökohas ees Ann, kes alustas Mälu Instituudis praktikandina ning on nüüdseks täiskohaga töötaja. Ann räägib oma kogemusest nii:

“Seniorship oli minu jaoks nagu päästerõngas. Tean palju endaealisi inimesi, kes hoiavad kümne küünega kinni tööst, mis neile ei meeldi. Nad arvavad, et nad ei saa mujale tööle ja neil ei ole kuhugi selle murega pöörduda. Aga nüüd on Seniorship! Proovige inimesed, proovige!”Kandideerimiseks täida ära järgnev vorm.

Vormi täitmine võtab aega 5-10 minutit. Sellega annad Sa tööandjale ülevaate enda haridusteest, töökogemusest ja oskustest. Eraldi CV-d me Sinult pärast vormi täitmist ei palu.

Küsimustele vastamisel aitavad sind näited ja selgitused, mida näed enne kirjutama hakkamist vastuse väljades.